Acana Classic Adult Prairie Poultry Sucha Karma dla psa op. 11.4kg

  • ID produktu: 1596
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acana Pies
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 199,00 zł
Wysokiej jakości karma z kurczakiem i indykiem dla psów wszystkich ras.

Karma Acana Classic Prairie Poultry przepełniona jest mięsem kurczaka i indyka z wolnego wybiegu oraz całymi jajami ściółkowymi, które dostarczane są codziennie świeże lub surowe w proporcjach diety WholePrey z lokalnych farm preriowych. Karma cechuje się wysoką zawartością białka zwierzęcego i kwasów Omega-3, które gwarantują szczytowa formę Twojego psa.

Wysoka zawartość składników mięsnych
Wysoka zawartość mięsa w karmie - 50% - zapewnia odpowiedni poziom białka, co odpowiada naturalnej diecie psów i ożywia je zgodnie z ich anatomicznym zapotrzebowaniem na białko zwierzęce.

Dieta WholePrey
Świeże mięso, organy i szpik dostarczają naturalne składniki odżywcze, dzięki czemu jest ograniczona konieczność dodatkowej suplementacji.

Biologicznie odpowiednia
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem. Karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów.

Formuła ochrony stawów
Świeży kurczak i chrząstki kurczaka stanowią naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu).

Dodatki żywieniowe.
Witamina Witamina A: 7500IU, Witamina D3: 500IU, Witamina E: 100IU, Chlorek choliny: 500mg, E6 (cynk):100mg, Witamina B5: 12,5mg
 
Pokarm odpowiedni dla psów wszystkich ras, rozmiar granulki został uśredniony tak, aby każdy psiak sobie z nią poradził.
Jedzenie ACANA, w porównaniu do konwencjonalnych karm, dostarcza więcej kalorii z białka i tłuszczu oraz mniej kalorii z węglowodanów, zmniejszając ryzyko otyłości i gwarantując szczytową formę Twojego psa.