Acana Classic Adult Wild Coast Sucha Karma dla psa op. 2kg

  • ID produktu: 10763
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acana Pies
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 69,00 zł
Wysokiej jakości karma z mięsem śledzia pacyficznego, flądry oraz morszczuka srebrzystego dla psów wszystkich ras.
 
Karma Acana Wild Coast przepełniona jest mięsem ryb poławianych w naturalnym środowisku z okolic wyspy Vancouver. Ryby dostarczane są do naszej kuchni w całości i świeże, bogate w składniki odżywcze i pełne doskonałego smaku. Jedzenie ACANA cechuje się wysoka zawartością białka zwierzęcego i kwasów Omega-3, które gwarantują szczytowa formę Twojego psa.

Wysoka zawartość składników mięsnych.
Wysoka zawartość mięsa w karmie - około 50% - zapewnia odpowiedni poziom białka, co odpowiada naturalnej diecie psów i odżywia je zgodnie z ich anatomicznym zapotrzebowaniem na białko zwierzęce.

Dieta WholePrey
Świeże ryby, organy i szpik dostarczają naturalne składniki odżywcze, dzięki czemu jest ograniczona konieczność dodatkowej suplementacji.

Biologicznie odpowiednia
Psy wywodzą się od wilków, które żywiły się przede wszystkim świeżym mięsem. Karmy Acana są dostosowane do dzisiejszych potrzeb psów.

Dodatki żywieniowe
Witamina E: 200IU, Chlorek choliny: 500mg, E6 (cynk): 100mg, Witamina B5: 12,5mg, E4 (miedz): 10mg.
 
Bogata w mięso w proporcjach WholePrey™ ACANA CLASSICS Wild Coast dostarcza Twojemu psu składników odżywczych w naturalny sposób, ograniczając suplementację do witamin A, B5, D3 i E, choliny i cynku. Wszystko, czego potrzebuje Twój pies, pochodzi z składników, które zawiera karma Acana.