Arion Original Senior Small Chicken&Rice Sucha Karma dla psa op. 7.5kg + Vitakraft Przysmak Xtra Stripes op. 2x200g GRATIS

  • ID produktu: 7505
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Arion Pies
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 74,00 zł
ARION Original Senior Small Chicken&Rice to pełnowartościowa karma dla starszych psów ras średnich oraz z tendencją do nadwagi.
 
Z reguły, starsze psy znacznie zmniejszają swoją aktywność fizyczną, a co za tym idzie - pojawia się tendencja do przybierania na wadze. W takiej sytuacji Twój pupil wymaga odpowiedniego, specjalistycznego żywienia, a więc warto wprowadzić do jego jadłospisu, karmę o obniżonej zawartości tłuszczu. Taka właśnie jest Arion Original Senior.
 
Karma jest bezglutenowa oraz nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. Dzięki temu zmniejsza ryzyko zaburzeń trawiennych u nawet najwrażliwszych psów.
 
Kontrola poczucia głodu
Skład wzbogacony o naturalny błonnik roślinny, by zaspokoić apetyt psa i zmniejszyć uczucie głodu pomiędzy posiłkami.

Właściwa waga
Karma jest niskokaloryczna oraz bogata we włókno i L-karnitynę, która ma za zadanie pobudzenie metabolizmu tłuszczy i kontrolowanie wagi psa.

Efekt prebiotyków
Karma zawiera naturalnie fermentujące włókna F.O.S. i M.O.S., by zapewnić zrównoważoną florę bakteryjną w jelitach i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
 
Rozmiar granulki został zaprojektowany z myślą o psach ras małych tak, aby każdy czworonóg przy konsumpcji, poradził sobie z wielkością krokieta.