Bosch Adult Sensitive Lamm&Reis Sucha Karma dla psa op. 15kg

  • ID produktu: 1764
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Bosch
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 149,00 zł
Pełnoporcjowa karma dla psów dorosłych szczególnie wrażliwych i z alergiami.

Podawanie karmy suchej Twojemu pupilowi najczęściej jest najlepszym rozwiązaniem w kwestii jego diety. Dzięki temu, że wdrożysz w jego jadłospis przede wszystkim karmę suchą, zaserwujesz psu pełnowartościowy posiłek każdego dnia.
 
Jeśli zależy Ci na m.in.: prawidłowym rozwoju, dobrym samopoczuciu, doskonałym stanie zdrowia Twojego czworonoga to warto dobrać karmę suchą typowo pod jego potrzeby.
Przy wyborze pokarmu musisz kierować się wiekiem psa, rasą, aktywnością i trybem życia.
 
Bosch Adult Sensitive Lamm&Reis to karma pełnowartościowa przeznaczona dla wszystkich psów dorosłych, szczególnie tych z wrażliwym układem pokarmowym.
 
Bez zbóż zawierających gluten
Nietolerancja glutenu dotyczy nie tylko ludzi, ale również zwierząt. Karma Bosch Sensitive nie zawiera zbóż zawierających gluten dzięki czemu jest odpowiednia przy wielu alergiach pokarmowych.

Ochrona stawów
Dodatek ekstraktów z muszli małży korzystnie wpływa na zdrowie stawów, stymuluje ich odnowę i zapewnia elastyczność chrząstki.

Naturalna ochrona
Kompleks immunologiczny zawiera szczepy drożdży Saccharomyces cerevisiae, znane jako "drożdże piwne". Ten rodzaj drożdży jest szczególne bogaty w mannany i glukany. Kompleks immunologiczny nie tylko ma pozytywny wpływ na florę jelitową, ale także na układ odpornościowy.