FRONTLINE Spot On Krople na kleszcze i pchły dla psa 10-20kg (rozm. M) op. 3 pipety

  • ID produktu: 8280
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Frontline
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 64,00 zł
FRONTLINE® Spot On zapewnia długotrwałe i skuteczne zabezpieczenie Twojego psa przed inwazją pcheł, kleszczy i wszołów.

Zabija 98-100% pcheł obecnych na zwierzęciu przed upływem 12 godzin.

FRONTLINE® zapewnia długotrwałe i skuteczne działanie przeciwko:
- pchłom do 3 miesięcy
- kleszczom do 3-5 tyg.
- wszołom do 9 tygodni

Skuteczność preparatu FRONTLINE® nie zmienia się podczas kontaktu z wodą, nawet wówczas gdy w celach kosmetycznych stosowane są u zwierząt szampony lecznicze.
 
FRONTLINE® Spot-On działa na tyle delikatnie, że można go stosować u szczeniąt już od 8 tygodnia życia i o wadze powyżej 2kg.

FRONTLINE® Spot-On i FRONTLINE® Spray można bezpiecznie stosować u ciężarnych i karmiących suk.

Zabija wszystkie formy rozwojowe kleszczy pasożytujących na zwierzęciu przed upływem 48 godzin. Zabija 100% wszołów obecnych na zwierzęciu.

Sposób podawania:
Wyjmij pipetkę z opakowania chroniącego przed dostępem dzieci. Podważ i usuń aluminiową osłonkę chroniącą pipetkę. Otwórz pipetkę wyłamując jej końcówkę. Wyciśnij całą dokładnie całą zawartość pipetki na skórze między łopatkami.
 

Fipronil substancja czynna preparatu FRONTLINE® Spot On zacznie penetrować naturalną warstwę tłuszczową pokrywającą skórę i sierść. Szybko rozprzestrzeni się po całym ciele Twojego zwierzęcia zapewniając długotrwałą ochronę przed pchłami, kleszczami i wszołami.

Uwaga! Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt można zakupić tylko w przypadku odbioru osobistego lub składając zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Zamawiając produkt wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru w firmie kurierskiej DPD.

>> Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271)