Acana Grasslands Sucha Karma dla psa op. 2kg

  • ID produktu: 3112
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Acana Pies
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 85,00 zł
Kompletna i zbilansowana karma dla psów dorosłych wszystkich ras.

Wyjątkowy skład pozbawiony zbóż
Dieta psa, jako mięsożercy, powinna obfitować w różne gatunki mięs i tłuszczy. W skład karmy Acana Grasslands wchodzi jagnięcina, kaczka z wolnego wybiegu, jaja ściółkowe i ryby - wszystko we właściwych proporcjach, by odżywiać pupila w sposób naturalny.

Wyselekcjonowane składniki roślinne
Mięso do produkcji karmy dostarczane jest świeże lub surowe z regionu Alberty. Acana Grasslands ma ograniczoną zawartość węglowodanów, a przepełniona jest białkiem zwierzęcym, aby zapewnić psu szczytową formę.

Formuła ochrony stawów
Dodatek chrząstek stanowi naturalne źródło glukozaminy i chondroityny oraz niezbędnych minerałów (w tym zrównoważone ilości wapnia i fosforu).

Zdrowa skóra i lśniąca sierść
Ryby są doskonałym źródłem nieprzetworzonych kwasów Omega-3, które są niezmiernie ważne w diecie psów. Wpływają korzystnie na sierść oraz skórę.
 
ACANA REGIONALS to jedzenie, któremu ufają miłośnicy zwierząt na całym świecie. Przepełniona jest białkiem, a uboga w węglowodany zapewniając szczytową formę psom, na każdym etapie ich życia. Skład karmy gwarantuje zaspokojenie najważniejszych potrzeb dorosłego psa każdej rasy. Surowa jagnięcina i świeża kaczka w składzie karmy, z pewnością zadowolą kubki smakowe nawet najwybredniejszego zwierzaka.