Carnilove Adult Duck&Pheasant Mokra Karma dla psa op. 400g Pakiet 6szt.

  • ID produktu: 5259
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Carnilove
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 60,00 zł
Pełnoporcjowa karma mokra z kaczką i bażantem dla dorosłych psów. Duża zawartość mięsa i świeże owoce.
 
Z reguły dieta Twojego psa powinna opierać się przede wszystkim na karmie suchej. Czasami jednak, warto dla urozmaicenia podać swojemu pupilowi karmę mokrą.
 
Dzięki temu, że zawiera w swoim składzie o wiele więcej wody, niż karma sucha, podawanie jej wpływa korzystnie na pracę nerek i układ moczowy Twojego milusińskiego. Dodatkowo, karma mokra jest bardzo smakowita i z reguły każdy czworonóg z chęcią ją spożywa.
 
Carnilove Duck&Pheasant to karma mokra zawierająca mięso z kaczki oraz bażanta.
 
Dodatkowo, w składzie pokarmu znajdują się borówki, żurawina i malina, które doskonale wspierają rozwój psa i mają korzystny wpływ na ogólny stan zdrowia Twojego pupila.
 
Świeże mięso
Kaczka zawiera witaminę A i C, jak również ważne związki mineralne, takie jak: żelazo, wapń, selen. Bażant zaś jest źródłem witaminy B12, fosforu i selenu.
 
Bez zbóż i ziemniaków - idealna dla psich alergików
Zamiast tanich wypełniaczy takich jak zboża, w karmach Carnilove zastosowano owoce leśne i warzywa, które zaopatrują organizm w potrzebne witaminy. Dzięki temu karma sprawdzi się również u psów z tendencją do alergii pokarmowych.
 
Instrukcje dotyczące żywienia
Ilość dobowa zależy od wieku, rozmiarów, poziomu aktywności i środowiska psa. Zalecaną ilość dobową przedstawiono w tabeli żywieniowej (dostępna na opakowaniu).