Pedigree Vital Protection Mix smaków w sosie Mokra Karma dla psa op. 12x100g SUPER OKAZJA DLA PSA

  • ID produktu: 11631
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pedigree
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 18,80 zł 15,00 zł
Pedigree Vital Protection to pyszna karma mokra w sosie przeznaczona dla psów dorosłych.

Pedigree jest firmą rozpoznawalną przez każdego właściciela psa. Towarzyszy ona nam na rynku zoologicznym od wielu, wielu lat. W swojej ofercie posiada różnorodne artykuły dla psów w każdym wieku.

Karma Pedigree Vital Protection została opracowana w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM przez specjalistów ds. żywienia i weterynarzy, gdzie powstają wszystkie produkty tej marki.
Całkowita zawartość mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego sięga 45% w przypadku karm mokrych oraz 34% w karmach suchych. Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, które są używane do produkcji karmy Pedigree, zawsze pochodzą od zwierząt, które zgodnie z prawem unijnym, są dopuszczone do spożycia przez ludzi.

Pedigree Vital Protection to mokra karma w delikatnym sosie. Została stworzona, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe psów dorosłych, nawet tych najbardziej wybrednych.

Karma ma za zadanie:
- wpierać system odpornościowy, za pomocą witaminy E i substancji mineralnych
- wspierać zdrowie skóry i sierści poprzez cynk i olej słonecznikowy, zawierający kwasy Omega-6
- wspierać zdrowie kości
- zachować zdrowy układ trawienny, dzięki naturalnemu błonnikowi

Skład:
z wołowiną i warzywami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39% (w tym wołowina 4%), warzywa (w tym marchewka i groszek 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%), oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.5%)
z kurczakiem i warzywami: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39% (w tym kurczak 4%), warzywa (w tym marchewka i groszek 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%), oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.5%)
z indykiem i marchewką: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39% (w tym indyk 4%), warzywa (w tym marchewka 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%), oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.5%)
z wołowiną i jagnięciną: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 39% (w tym wołowina 4%, jagnięcina 4%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodki buraczane 0.5%), oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0.5%).