Perfect Fit Adult 1+ Kurczak i Wołowina w sosie Mokra karma dla kota op. 4x85g

  • ID produktu: 12190
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Perfect Fit
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 11,20 zł

Pełnoporcjowa karma mokra dedykowana dla kotów dorosłych.

Mokra karma Perfect Fit Adult 1+ z Kurczakiem i Groszkiem oraz z Wołowiną i Marchewką to w pełni wartościowy i zbilansowany posiłek dla kotów powyżej 1. roku życia. Dobrze skomponowana receptura oraz specjalne połączenie witamin i minerałów wspiera dorosłego kota w zachowaniu sprawności i witalności, a zawartość starannie dobranych białek dodatkowo wzmacnia mięśnie pupila.

Karma mokra w diecie kota to nie tylko urozmaicenie smaków, ale również najlepsza metoda do utrzymania dróg moczowych w zdrowiu. Wraz z jedną saszetką dostarczane jest około 70ml wody. Przeciętnie kot potrzebuje pić dziennie około 50-80 ml na swój kilogram masy ciała, co przekłada się na dziennie zapotrzebowanie ok. 180-250ml (szklanka).

Skład kurczak z groszkiem:
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 42% (w tym 4% kurczaka), warzywa (w tym 4% groszku), zboża,  produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym 0.1% oleju słonecznikowego), cukry.

Skład wołowina z marchewką:

Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 42% (w tym 4% wołowiny), warzywa (w tym 4% marchewki, zboża,  produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym 0.1% oleju słonecznikowego), cukry.

Dawkowanie:
Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 1,5 saszetki i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 2 saszetki i 15 g karmy suchej i dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 2 saszetki i 25 g karmy suchej dziennie.
Podana wyżej ilość może ulec zmianie pod wpływem wieku kota, jego aktywności fizycznej i w zależności od tego czy dostaje suchą karmę. Pokarm podawać o temperaturze pokojowej. Zawsze zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody.