Perfect Fit Indoor 1+ Kurczak i Łosoś w sosie Mokra karma dla kota op. 4x85g

  • ID produktu: 12203
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Perfect Fit
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 11,20 zł

Pełnoporcjowa karma mokra dedykowana dla kotów dorosłych.

Karma Perfect Fit Indoor to pełnoporcjowy posiłek stworzony z myślą o kotach dorosłych żyjących w domu.
Zawiera formułę „Total 5”, stworzoną, by zaspokoić 5 podstawowych potrzeb zdrowotnych kota: utrzymanie optymalnej masy i kondycji ciała, zdrowe trawienie, zdrowa skóra i sierść, prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego oraz wzmocnienie układu odpornościowego.

Karma mokra w diecie kota to nie tylko urozmaicenie smaków, ale również najlepsza metoda do utrzymania dróg moczowych w zdrowiu. Wraz z jedną saszetką dostarczane jest około 70ml wody. Przeciętnie kot potrzebuje pić dziennie około 50-80 ml na swój kilogram masy ciała, co przekłada się na dziennie zapotrzebowanie ok. 180-250ml (szklanka).

Skład z kurczakiem i groszkiem:
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (38%, w tym 4% kurczaka), warzywa (w tym 4% groszku), zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,65% wysłodków buraczanych i 0,4% celulozy), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego), cukry.

Skład z łososiem i marchewką:
Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%), warzywa (w tym 4% marchewki), ryby i produkty rybne (w tym 4 % łososia), zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,65% wysłodków buraczanych i 0,4% celulozy), substancje mineralne, oleje i tłuszcze (w tym 0,1% oleju słonecznikowego), cukry.

Dawkowanie:
Kot o masie ciała 3 kg potrzebuje 1,5 saszetki i 15 g karmy suchej dziennie, kot o masie ciała 4 kg potrzebuje 2 saszetki i 15 g karmy suchej i dziennie, kot o masie ciała 5 kg potrzebuje 2 saszetki i 25 g karmy suchej dziennie.
Podana wyżej ilość może ulec zmianie pod wpływem wieku kota, jego aktywności fizycznej i w zależności od tego czy dostaje suchą karmę. Pokarm podawać o temperaturze pokojowej. Zawsze zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody.