Trixie Drapak Be Nordic Wieża Juna dla kota wys. 77cm kolor szaro-niebieski nr kat. 44741

  • ID produktu: 120818
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Trixie
  • Kod producenta: 4047974447413
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 439,00 zł
Stojący drapak z serii Be Nordic dla kotów.

Posiadanie w domu kota wiąże się z mnóstwem przyjemności, ale również z obowiązkami. Jednym z nich jest nauka korzystania z artykułów przeznaczonych typowo dla naszego pupila- kuweta, miski czy drapak.  Niestety, ale często nasze kociaki wolą meble od drapaków, co zdecydowanie zalicza się do tych "mniej przyjemnych" zalet
posiadania kota. Aby kot wybrał drapak a nie nowa kanapę, trzeba przede wszystkim odpowiednio go dobrać do wielkości i temperamentu zwierzaka.

Kolekcja Be Nordic to nie tylko niezwykle stylowe akcesoria dla psów i kotów, ale również projekt wsparcia. Część dochodów ze sprzedaży produktów z tej linii jest przekazywana na ochronę mórz i żyjących w nich zwierzętach. Kupując ten towar, nie tylko sprawisz przyjemność swojego pieskowi, ale również wesprzesz ochronę środowiska!

Drapak Juna będzie idealnym rozwiązaniem dla mniejszych mieszkań. Stabilny, dzięki czemu nadaje się do postawienia w każdym miejscu - również tam, gdzie kot najchętniej ostrzy pazury.

Drapak ma niecodzienny design. Wygląda jak skrzynka z dwoma miejscami do leżakowania, w których umieszczone są dwie miękkie poduszeczki (do prania ręcznego). Po boku znajduje się po całej długości mata do drapania.

Dodatkowo, w środku przyczepiony jest gruby sznur, który popsikany kocimiętką z pewnością zachwyci nie jednego mruczka!
 
Produkt dostępny jest tylko i wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. Zamówienie musi być z góry opłacone, a czas jego realizacji - do 14 dni. W razie dodatkowych pytań związanych z kupnem produktu, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.
 
UWAGA! Ze względu na indywidualnie zamówienie, NIE PRZYSŁUGUJE prawo do odstąpienia od umowy!