Beaphar Pasta do zębów o smaku wątróbki dla psa i kota op. 100g

  • ID produktu: 10792
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Beaphar
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 19,00 zł
Pasta do zębów o smaku wątróbki dla psów i kotów.

Wyróżnia się dwufazową aktywnością systemu DOUBLE ENZYME SYSTEM, który naśladując działanie naturalnej śliny, wspiera redukcję płytki bakteryjnej, przeciwdziałając tym samym tworzeniu się kamienia nazębnego.
 
Smak mięsa: poprawia smakowitość pasty i sprawia, że szczotkowanie zębów nie jest aż tak uciążliwe dla Twojego pupila, a wszystko to dzięki specjalnym dodatkom smakowym, jakie zastosowano w recepturze tej pasty.
 
Szczotkowanie zębów powinno być jednym z elementów codziennych, rutynowych działań od najwcześniejszego okresu życia zwierzęcia. Właściwa higiena jamy ustnej jest najlepszą ochroną przeciwko chorobom jamy ustnej.
 
 
Dawkowanie / sposób użycia:
1. Rozpocznij od uniesienia warg szczeniaka w taki sposób, aby uwidocznić zęby. Udane próby nagradzaj pochwałami.

2. Gdy szczeniak przywyknie do dotykania okolicy ust z zewnątrz, wówczas zacznij przesuwać swój palec wzdłuż jego zębów.

3. Gdy szczeniak przywyknie do dotykania wewnątrz jamy ustnej, tym samym sposobem należy zaznajamiać go ze szczoteczką i pastą do zębów. W tym celu należy wycisnąć małą ilość pasty na palec i pozwolić psu zlizać ją (Beaphar Puppy Toothpaste ma smak wątroby, dlatego większość psów uwielbia ją).

4. Gdy uda się zaznajomić psa ze smakiem pasty należy wprowadzić szczoteczkę, pozwalając psu zlizywać z niej pastę.

5. Gdy pies akceptuje już wszystkie elementy, należy złożyć je w całość i na początek wyszczotkować kilka zębów, stopniowo poszerzając zakres zabiegu, do czasu aż wszystkie zęby znajdą się w zasięgu szczoteczki.